وبلاگ

استعلام تصادفات رانندگی

سامانه تصادفات پلیس راهور

 

در این مقاله قصد داریم شما عزیزان  را با استعلام تصادفات رانندگی و سامانه تصادفات پلیس راهور آشنا نماییم. شاید این تجربه را داشته باشید که تصادف کرده اید ولی نمی دانید باید چه کاری انجام بدهید پس اگر تصادف کرده اید و اطلاعات کافی در این مورد ندارید، با ای درایور همراه باشید تا تمام اطلاعات در مورد استعلام تصادفات رانندگی را بدست بیاورید.

 

نحوه استعلام آنلاین تصادفات رانندگی، از طریق دو سامانه پلیس راهور 120 و سایت اطلاعات سوانح و حوادث حمل و نقل کشور بوده است و شما از طریق سامانه گویای پلیس راهور ناجا، که شماره تلفن آن، 88255555 است می توانید با استفاده از شماره پلاک، تصادف خود را پیگیری و استعلام نمایید.

 

 

استعلام تصادفات رانندگی
استعلام تصادفات رانندگی

 

استعلام تصادفات رانندگی از سایت پلیس راهور

 

اگر شما عزیزان تصادفی کردید و کروکی آن همراه با کد ملی شما ثبت شده باشد می توانید برای استعلام تصادف خود و گرفتن کروکی آن به سایت پلیس راهور مراجعه نمایید. در صفحه اصلی با کلیک به روی گزینه خدمات می توانید به بخش استعلام تصادف رانندگی و سامانه تصادفات پلیس راهور وارد شوید.

در این صفحه تنها کافی است تا شماره VIN خود را وارد کنید و سپس  از آن کروکی ثبت شده خود را دریافت کنید.

 

استعلام تصادفات رانندگی
استعلام تصادفات رانندگی

 

نکته : البته این نکته را بدایند که این  مربوط به تصادفاتی هست که باعث شده باشد کروکی با پالک ملی ترسیم شده باشد و سایر تصادفات سازشی یا توافقی در سایت وجود ندارد.

 

شماره تماس استعلام تصادفات رانندگی

 

این درست است که استعلام آنلاین تصادفات رانندگی، از طریق سامانه پلیس راهور 120 و سامانه اطلاعات سوانح و حوادث حمل و نقل کشور، بصورت رایگان، برای شهروندان عزیز، امکان پذیر است، ولی برخی از اشخاص به دلیل عدم دسترسی به اینترنت یا عدم آشنایی با نحوه کار با آن، امکان استعلام تصادفات رانندگی و پیگیری رایگان تصادف جاده ای، از طریق این دو سامانه را نداشته و در نتیجه، این دو نحوه پیگیری تصادفات، برای آن ها هیچ کاربردی ندارد

به خاطر همین موضوع لذا، پلیس راهور ناجا، اقدام به تاسیس و راه اندازی یک تلفن گویا کرده است که به عنوان سامانه گویای پلیس راهور ناجا، شناخته می شود.

سامانه گویای پلیس راهور ناجا یا همان شماره تماس استعلام تصادف ناجا، شماره تلفن 88255555 بوده که متقاضیان استعلام تصادف می توانند با شماره گیری آن و پس از وصل شدن تماس، با شماره گیری عدد 6، با اپراتور مربوطه صحبت نمایند و از طریق اطلاعات مربوط به شماره پلاک ماشین، برای استعلام تصادفات رانندگی و تصادف خود، اقدام نمایند.

 

امیدواریم که مطلب تصادفات رانندگی و سامانه تصادفات پلیس راهور برایتان مفید بوده باشد.

 

مقالات پیشنهادی :

هزینه گواهینامه پایه دو

آزمون آیین نامه

نمونه سوالات آیین نامه

کارتکس گواهینامه

هزینه تعویض پلاک موتور

مدارک لازم برای گواهینامه موتور

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.